604 279 570
14 621 22 81
biuro@aurody.pl
Bernardyńska 19/2
Pn.-Pt. 10:00 - 18:00

Wypełniacze

Hydroksyapatyt wapnia - Crystalys

Crystalys to wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia 55,7% , nie zawiera żadnych czynników sieciujących BDDE i innych przez co jest wyśnienicie tolerowany przez organizm ludzki , żel zawarty w preparacie natychmiast wypełnia i regeneruje. Crystalys zapewnia nadanie wymaganej objętości oraz efekt liftingu na co najmniej 2 lata. produkt jest całkowicie biokompatybilny i biodegradowalny.

Wskazania :
 • poprawa objętości skóry ,
 • odbudowa tkanek na dłoniach ,
 • wypełnianie zmarszczek i bruzd ,
 • odbudowa struktury skóry oraz stymulacji produkcji naturalnego kolagenu .

*Nie nadaje się do stosowania w okolicach oczu i ust gdzie skóra i tkanka podskórna są bardzo cienkie.

Cena: 1 Ampułkostrzykawka 1,25 ml - 1000 zł

Kwas hialuronowy

Wypełnienie stosuje się w przypadku zmarszczek i bruzd , które są widoczne , gdy twarz jest nieruchoma. Większość preparatów poprawia również jakość skóry w tym miejscu.

Kwas hialuronowy - to materiał najczęściej wykorzystywany do wypełnień. Sprawdza się najlepiej jako wypełniacz zmarszczek , ale również do wymodelowania twarzy , np. na policzkach i powiększania ust.

Przeciwwskazania:
 • Choroby autoimmunologiczne skóry i tkanki łącznej ,
 • choroby alergiczne ,
 • reumatoidalne zapalenie stawów ,
 • ciąża.

Podanie kwasu daje efekt na okres około roku. Potem materał ulega wchłonięciu. Skóra w miejscu ostrzykiwania może być lekko zaczerwieniona , obrzęknięta , na ogół kilka godzin po zabiegu. Kwas hialuronowy , poza działaniem modelującym i wypełniającym jest cząsteczką regenerującą.

Cena zabiegu ( 1 ampułka ) 700 - 1000 zł

Kuracja kolagenowa - Linerase

Linerase - Perła Dermatologii Estestycznej 2016 w kategorii Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej.

Kuracja atelokolagenem typu I , który jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne , jest biodegradowalny i biozgodny.

Zabieg polega na podaniu w skórę atelokolagenu typu I , który tworzy wyjątkowe środowisko do regeneracji tkanki łącznej poprzez przypieszenie produkcji kolagenu typu II w skórze , odpowiedzialnego za jędrność skóry i młodzieńczą zdolność jej regeneracji.

Wskazania :
 • biorewitalizacja skóry twarzy , szyi , dekoltu i dłoni , działanie anti -ageing ,
 • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej ,
 • poprawa elastyczności i jędrności skóry ,
 • wygładzanie zmarszczek ,
 • redukcja blizn zanikowych i rozstępów ,
 • nawilżenie skóry.

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od stanu skóry. Zabieg przypomina klasyczną mezoterapię - podawany metodą iniekcji , nieco głębiej , przy mniejszej ilości nakłuć ( co 2 cm ).

Cena 1amp 5ml - 1000 zł

Toksyna Botulinowa - “BOTOX’

Zmarszczki mimiczne najszybciej tworzą się na czole i wokół oczu. Wszystkie te zmarszczki powstają na skutek powtarzającego się napięcia określonych mięśni lub nawet jednego mięśnia twarzy. Czasowe “wyłączenie” ruchu mięśnia powoduje całkowite wygładzenie zmarszczki , za którą ten odpowiada.

Wskazaniem do wykonania zabiegu są zmarszczki mimiczne.

Przeciwwskazania
 • ciąża ,
 • karmienie piersią ,
 • choroby przebiegające z gorączką ,
 • miastenia ( nużliwość mięśni ) ,
 • skłonność do obrzęku i wiotkość skóry pod oczami.

W miejscu podania botulina powoduje lokalne ograniczenie kurczłiwości wybranych mięśni. To rezultat czasowego zahamowania , wydzielania neuroprzekaźnika z zakończeń nerwowych. Jest ona całkowicie odwracalna i mięsień powraca do naturalnej czynności po 4 -10 miesiącach. Botulina działa średnio po 3-4 dniach.

Cena zabiegu - 1 ampułka od 1000 zł

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to technika stosowana w zabiegach lekarskich lub kosmetycznych. Polega na ostrzykiwaniu skóry w celu dotarcia igłą i środkiem terapeutycznym bezpośrednio w miejsce gdzie ma zadziałać ( do skóry , mieszka włosowego , tłuszczu ) .

Mezoterapia to technika polecana szczególnie młodym osobom jako profilaktyka starzenia się skóry. Dla osób po 50 roku życia polecana jest zwykle jako technika łączona z innego rodzaju zabiegami w trakcie kuracji odmładzających czy rozjaśniających skórę lub przeciw rozstępom.

Mezoterapię można stosować na skórę twarzy ( także w okolicach oczu ) szyi , dekoltu , jak również na skórę ciała ( ramion , brzucha , rąk itp. ) w zabiegach pojędrniających, przeciw rozstępom i przeciw cellulitowi. Technika ta sprawdza się także jako metoda pobudzająca wzrost włosów w przypadku ich nadmiernego wypadania lub dla wzmocnienia. Przed wykonaniem zabiegu skórę znieczula się kremem. Zabieg trwa około godziny. Na skórze mogą pozostać grudki , małe siniaki i wybroczyny. Efekty są widoczne już około tygodnia po zabiegu, gdy znikną wszystkie ślady.

Zabiegi powinny być wykonywywane w serii - od 3 do 5 zabiegów w odstępach 2 - 5 tygodni . Następnie , co kilka miesięcy można wykonać jeden przypominający zabieg.

Cena : twarz , skóra głowy ( 1 ampułka ) od 400zł

DR.CYJ Hair Filler

Pierwsza na świecie – peptydowa terapia włosów. Lata prac rozwojowych prowadzonych w laboratoriach firmy Caregen , skutkują patentami na coraz to nowsze i lepiej działające peptydy. Po spektakularnym sukcesie produktów Dermaheal , firma Caregen opracowała nowość na włosy – DR.CYJ Hair Filler – to 7 najnowszych peptydów zawieszonych w kwasie hialuronowym , który nie tylko nawilża i odżywia skórę głowy, ale przede wszystkim gwarantuje powolne uwalnianie cząsteczek peptydów do organizmu. To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze , powodując powolne , długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych – kompleksu peptydów biomimetycznych zawieszonych w nieusieciowanym kwasie hialuronowym.

Ta opatentowana formula powolnego uwalnianie skutkuje rewelacyjnymi rezultatami , DR.CYJ Hair Filler stanowi podstawę peptydowej terapii włosów implementowanej w gabinetach w ramach Instytutu Terapii Peptydowych. Terapia skutecznie hamuje wypadanie włosów i przyspiesza ich odrost , trwa 2 miesiące i wymaga 4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

Działanie peptydów wchodzących w skład preparatu:
 • Dekapeptyd-10 , Oktapeptyd-11 , Oktapeptyd-2 ( pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych , zahamowanie apoptozy , stymulacja wzrostu włosa ) ,
 • Dekapeptyd-18 , Dekapeptyd-28 ( aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt , pobudzenie komórek macierzystych , namnażanie keratynocytów ) ,
 • Oligopeptyd-54 ( zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie , zatrzymanie wypadania włosów ) ,
 • Oligopeptyd-71 ( przywrócenie pigmentacji włosów , formowanie nowych włosów ) .
HAIRCARE

Haircare to certyfikowany (CE klasy III) preparat medyczny francuskiego laboratorium Revitacare do terapii owłosionej skóry głowy. Hamuje wypadanie i przyśpiesza wzrost nowych włosów oraz rewitalizuje i przywraca naturalną równowagę fizjologiczną skóry głowy i jej przydatków – mieszków włosowych i gruczołów.

Opatentowane połączenie kwasu hialuronowego , biotyny , cysteiny , kompleksu aminokwasów , witamin i mikroskładników to gwarancja wyjątkowej skuteczności. Zawarta w koktajlu biotyna i cysteina to źródło biodostępnej i bioaktywnej siarki , odpowiedzialnej za aktywność mieszków włosowych , budowę łodygi włosa i prawidłowe funkcje owłosionej skóry głowy. Zawarty kwas hialuronowy , kompleks aminokwasów , witamin i mikroelementów gwarantuje prawidłowy przebieg procesów biologicznych na każdym etapie wzrostu i życia włosa , normalizuje funkcje skóry głowy – eliminuje przesuszenie i przetłuszczanie , głęboko odżywia. Specjalistyczny kompleks substancji aktywnych do terapii owłosionej skóry głowy gwarantuje dwukierunkowe działanie Hamuje wypadanie włosów i przyspiesza wzrost nowych oraz przywraca naturalną równowagę fizjologiczną skóry głowy i jej przydatków. Haircare to skuteczność potwierdzona badaniami i opiniami wielu zadowolonych specjalistów i pacjentów. Dla uzyskania najlepszego efektu rekomenduje się wykonanie serii 6-8 zabiegów w odstępie czasowym co tydzień. Już po pierwszym zabiegu pacjent zauważa wyraźną poprawę jakości włosów i zahamowanie wypadania.

Osocze bogatopłytkowe

Dzięki czynnikom wzrostu i komórkom macierzystym z Twojego własnego osocza , REGENERIS

Zabieg z użyciem REGENERIS przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki. W pierwszej fazie pobieramy niewielką ilość (8-24 ml ) Twojej krwi do specjalnych probówek , które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do strzykawki , tuż przed wykonaniem zabiegu , należy dodać specjalny odczynnik , który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe , które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.

Osocze można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii , bądź też liniowo , wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

W przypadku REGENERIS pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji. Technologia oparta o REGENERIS daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem , bez ryzyka nietolerancji , alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc , jak:
 • policzki ,
 • fałdy nosowowargowe ,
 • okolice oczu (kurze łapki , cienie) ,
 • powieki ,
 • usta , podbródek , czoło ,
 • fałdy na szyi i karku ,
 • dekolt ,
 • dłonie ,
 • wypełnianie blizn po trądziku ,
 • łysienie typu męskiego.

REGENERIS przeznaczony jest głównie dla osób , których skóra wymaga odnowy oraz takich , którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty

REGENERIS przywraca skórze:
 • młodość i witalność ,
 • poprawia gęstość i napięcie skóry ,
 • odżywia ją i regeneruje , a także poprawia jej fakturę i koloryt .
 • CENA zabiegu od 700zł

PEELINGI

Peelingi dzięki swej budowie chemicznej w sposób kontrolowany złuszczają naskórek i głębsze warstwy skóry.

W zależności od stężenia pozwalają całkowicie pozbyć się zmian bądź znacznie je rozjaśnić ( przebarwienia ) . Większość z tych preparatów stymuluje głęboką odnowę komórkową przyspieszając produkcję nowego kolagenu oraz elastyny. Pomagają eliminować delikatne zmarszczki pozostawiając skórę bardziej jędrna , gładką oraz promienną. Z powodzeniem wspomagają terapię przeciwtrądzikową , likwidują rozszerzone pory i spłycają blizny. W gabinecie znajdziemy całe spektrum zabiegów złuszczających począwszy od delikatnego ( choć bardzo skutecznego ) Glykopeelu , poprzez kwas migdałowy , salicylowy , aż do głebokiego kwasu TCA ( trójchlorooctowego ). Często stosowane są kombinacje tych substancji celem optymalizacji działania ( yellow peel ).

Najczęściej przygotowuje się mieszanki z retinolem i kwasem askorbinowym , czyli wit. C , np Retix 4 %. Jesień i zima to idealna pora na peelingi chemiczne , również ze względu na mniejsze natężenie światła.

Przy średnio głębokich peelingach można odczuwać pieczenie i skóra goi się do tygodnia. W przypadku powierzchownych peelingów nie ma widocznego złuszczania , choć skóra może być lekko zaczerwieniona. Najlepsze efekty dają zabiegi powtarzane w kuracjach 3 5 zabiegów .

Cena 1 zabieg od 200 zł

 • MANDELIC PEEL 30% 50% kwas migdałowy: poprawia koloryt , rozświetlenie , fotostarzenie , wygładzenie i uelastycznienie skóry;
 • LACTIC PEEL 30% 50% kwas mlekowy fotostarzenie , drobne zmarszczki , skóra odwodniona , zapobieganie starzeniu się skóry ;
 • SALICYLIC PEEL kwas salicylowy reguluje pracę gruczołów łojowych (zmniejsza łojotok ) ; wspomaga usuwanie zaskórników , oczyszcza skórę; działa bakteriobójczo , grzybobójczo i przeciwzapalnie ; stymuluje odnowę komórkową , działa złuszczająco ; redukuje rozszerzone pory i przebarwienia .
 • AZELAN PEEL kwas azelainowy stosowany w terapiach depigmentujących posiada właściwości hamujące koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia ; redukuje nadmierne rogowacenie; działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie.
 • GLICOLIC PEEL kwas glikolowy starzenie się skóry , łagodny trądzik zaskórnikowy , nadmierne rogowacenie naskórka i przebarwienia.
 • PQ AGE PEELING to peeling liftingujący i regenerujący skórę bez naruszenia jej powierzchni. W jego składzie znajdują znajdują się : 34% kwas trichlorooctowy ( TCA ) , 5 % nadtlenek mocznika , 5% koenzym Q10 i 10% kwas kojowy po raz pierwszy połączone w jednym produkcje . Zabieg PQ AGE jest bezbolesny , nie występuje zaczerwienienie i pieczenie , a skóra nie ulega złuszczeniu. Efekt to wzrost nawilżenia i napięcia skóry.
 • RETIX C 4% retinolu intensywna kuracja odmładzająca odbudowująca skórę z retinolem , witaminą C i antyoksydantami. Zabieg redukuje zmarszczki , nawilża , rozświetla i rozjaśnia skórę.

Lipoliza

To niechirurgiczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej. Polega na podskórnym podaniu substancji likwidującej nagromadzony miejscowo tłuszcz. leczeniu mogą być poddane wybrane obszary ciała: podbródek , uda , brzuch , biodra , okolice pach. Pierwsze efekty można zaobserwować po upływie 3 tygodni po każdym zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA :
 • choroby nerek
 • choroby wątroby

Bezpośrednio po zabiegu występuje rumień , bolesność , ocieplenie skóry w miejscu podania preparatu. Te objawy ustępują po ok. 4 dniach od zabiegu. Średnio wykonuje się 25 zabiegów w odstępach 2 8 tyg. Ilość podanego preparatu zależy od ilości i lokalizacji tkanki tłuszczowej

Cena zabiegu: od 400 zł za 1 obszar

Nici pdo

Nici polidioksanowe to nici przymocowane do igły , które wprowadza się do skóry i które pozostają w niej po wyciągnięciu igły. Aplikacja nici jest praktycznie bezinwazyjna i bezbolesna , nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć , a drobne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Można je aplikować na całym ciele twarzy , szyi , dekolcie , biuście , pośladkach , brzuchu i nogach.

EFEKTY zabiegu to :
 • odmłodzenie skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • lifting skóry

Polidioksanon stymuluje produkcję nowego kolagenu białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. Proces ten trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie ( do 78 mcy ). Efekty utrzymują się zazwyczaj do 2 lat. Zabieg ten mogą wykonywać osoby , które nie mają zupełnie wiotkiej skóry. Jest to więc zabieg dla osób w wieku 40-55 lat.

Cena: 1 szt od 50 do 150zł

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA ( DERMA PEN )

BIOEVOLUTIONS MESO RE-VITAL - kardridże

BIOEVOLUTIONS

Kardridże do MESO RE-VITAL - wyposażone są w płytkę, której powierzchnia pokryta jest 18-nastoma mikro-igłami które delikatnie nakłuwają skórę.

Na powierzchni płytki znajduje się również 13-ście otworów, które umożliwiają swobodny przepływ aktywnych substancji MESO RE-VITAL.

Mikro-igły mają długość 0,5mm.

Mikronakłucia nie naruszają układu krwionośnego, dzięki czemu zabiegi moga być wykonywane nie tylko przez kliniki medycyny estetycznej, ale również przez kosmetologów i kosmetyczki .

revitalbioevolutions bioevolution before after

Kardridże MESO RE-VITAL pozwalaja na skuteczną perforacje warstwy naskórka (epidermis) i dzięki powstałym mikronakłuciom, umożliwiają bezbolesne wprowadzenie do skóry właściwej (dermis) substancji aktywnych o większych cząsteczkach, które normalnie nie mają szans na przeniknięcie na tę głębokość.

KARBOXYTERAPIA CONCERTO
 • redukcja tkanki tłuszczowej ,
 • redukcja cieni i worków pod oczami ,
 • redukcja blizn i rozstępów ,
 • poprawa elastyczności skóry.

Carboxyterapia to rewolucyjna metoda pozwalająca osiągnąć niezwykłe rezultaty terapeutyczne. Polega na wstrzyknięciu czystego CO2 przy pomocy urządzenia Concerto. Szerokie spektrum działania gazu pozwala na mnogość zastosowań leczniczych.

karboxyterapia Jak działa Carboxyterapia?

Czysty CO2 jest wstrzykiwany w tkanki podskórne przez niewielką igłę. Przenika bez problemów do tkanek okolicznych m.in. mięśni i tkanki tłuszczowej. CO2 wywołuje silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych kapilar. Zwiększa przepływ krwi w tkance tłuszczowej i mięśniowej.

W jego obecności hemoglobina uwalnia więcej tlenu i stymuluje naczynia włosowate.

Czy CO2 stosowany w Carboxyterapii jest szkodliwy?

CO2 jest produkowany przez nasze komórki w wyniku spalania tlenu oraz wydalany przez płuca. Oznacza to, iż jest wysoce obojętny dla każdego organizmu. Można śmiało uznać go za "ekologiczny" terapeutyczny czynnik.

Carboxyterapia łączy mechaniczny i chemiczny wpływ na komórki tłuszczowe, co prowadzi do ich zniszczenia. Jest to najbardziej efektywna metoda redukcji cellulitu, jak została do tej pory wynaleziona.

Concerto posiada opatentowany, inteligentny system automatycznie regulujący przepływ gazu, zależnie od rozmiaru igły. Ponadto zastosowanie progresywnego wstrzyknięcia przy jednoczesnym masażu okolicy iniekcji pozwala wyeliminować dyskomfort zabiegu.

Concerto posiada 2 intuicyjne tryby ostrzykiwań. Dla delikatnych okolic twarzy oraz oczu stosuje się tryb ręczny, by zachować najwyższą kontrolę nad zabiegiem. Zabiegi na ciało przeprowadza się w trybie automatycznym. Czysty dwutlenek węgla ładowany jest ze specjalnych, niewielkich nabojów instalowanych w urządzeniu Concerto. Pozwala to zminimalizować wagę urządzenia oraz zmaksymalizować wygodę pracy z Concerto.

Główne obszary zastosowań:
 • redukcja intensywnego cellulitu ,
 • alternatywa do liposukcji ,
 • minimalizowanie rozstępów ,
 • usuwanie zmarszczek ,
 • przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała ,
 • minimalizacja worków i cieni pod oczami ,
 • redukcja podwójnego podbródka ,
 • wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosów.
Przeciwwskazania do zabiegu karboksyterapii:
 • hemofilia, choroba Willeranda'a ,
 • anemia zaawansowana ,
 • ciąża, karmienie piersią ,
 • nowotwory, chemioterapia ,
 • ciężkie choroby płuc ,
 • niewydolność nerek, dializy ,
 • stosowanie antykoagulantów ,
 • stosowanie leków przeciwzapalnych ,
 • depilepsja ,
 • przebyte choroby naczyniowe mózgu ,
 • niedawno przebyty zawał serca, dusznica ,
 • niedawno przebyte zapalenie żył ,
 • zator tętnicy płucnej ,
 • nieustabilizowane ciśnienie krwi ,
 • immunosupresja ,
 • choroby układu odpornościowego ,
 • ciężkie choroby serca (hyperaemia) ,
 • nieustabilizowana cukrzyca ,
 • pikilodermia ( czerwonobrązowa skóra szyi ),
 • zaburzenia w gojeniu ,
 • jaskra ,
 • infekcje bakteryjne ,
 • opryszczka w II i III fazie ,
 • trądzik różowaty aktywny ,
 • zabiegi estetyczne (do 3 tygodni po zabiegu),
 • lokalne przekrwienia skóry szyi i dekoltu ,
 • choroby skóry związane z przekrwieniem ,
 • implanty miejscowe .
Wskazania do zabiegu karboxyterapii:
 • rozstepy ,
 • lokalne akumulacje tłuszczu i cellilitu ( podbródek, pośladki, nawisy skórne okolic kolan, plecy, uda, brzuch ),
 • rewitalizacja okolic oczu (cienie okolic oczu, zmarszczki statyczne, poduszeczki tłuszczowe okolic powieki dolnej) ,
 • rewitalizacja skóry szyi, dekoltu, dłoni .

Partnerzy

Najbardziej wykwalifikowana, kompetentna i profesjonalna obsługa